A Somogyi Apartman With 0-24-7 Self Check In-Out

  • 33 μ²

Το A Somogyi Apartman With 0-24-7 Self Check In-Out Βουδαπέστη 33 τ.μ. Απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το Κτίριο του Ουγγρικού Κοινοβουλίου. Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο έχει τη δυνατότητα να υποδεχτεί 4 άτομα.

Οι επισκέπτες αυτού του διαμερίσματος έχουν πρόσβαση στον χώρο καθιστικού και στο σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, το κατάλυμα διαθέτει walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα.

Το A Somogyi Apartman With 0-24-7 Self Check In-Out διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με συσκευές για την προετοιμασία των δικών σας πιάτων. Για την άνεση σας επίσης υπάρχουν τραπέζι. New York Cafe σερβίρει πιάτα ευρωπαϊκής κουζίνας και απέχει 6 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα.

Ο Προμαχώνας των Ψαράδων απέχει 2 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα, ενώ ο σιδηροδρομικός σταθμός Σταθμός Nyugati βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1 χλμ. Το A Somogyi Apartman With 0-24-7 Self Check In-Out βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, μόνο 200 μέτρα από σταθμό του μετρό Blaha Lujza Square. Αυτό το κατάλυμα απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από το Σπίτι του Τρόμου. Ο σταθμός λεωφορείων Nagy Diofa utca βρίσκεται σε απόσταση μόλις 350 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near A Somogyi Apartman With 0-24-7 Self Check In-Out Βουδαπέστη
Stylish New Central Studio With Ac
Τιμή μόνο για κινητά

Stylish New Central Studio With Ac

8.5
Έξοχο 6 σχόλια
36 μ από το κατάλυμα
USD 50 USD 45
ανά νύχτα
Orange Apartment In The Heart Of Budapest With Free Garage
Τιμή μόνο για κινητά

Orange Apartment In The Heart Of Budapest With Free Garage

7.8
Καλό 32 σχόλια
66 μ από το κατάλυμα
USD 98 USD 88
ανά νύχτα
Signature Urban Suite With Ac - Central Location
Τιμή μόνο για κινητά

Signature Urban Suite With Ac - Central Location

5.5
Αξιοπρεπές 2 σχόλια
128 μ από το κατάλυμα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείαςMA24102199
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το A Somogyi Apartman With 0-24-7 Self Check In-Out;
      Το A Somogyi Apartman With 0-24-7 Self Check In-Out βρίσκεται κοντά σε New York Palace.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το A Somogyi Apartman With 0-24-7 Self Check In-Out;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το A Somogyi Apartman With 0-24-7 Self Check In-Out περιλαμβάνουν ΚεΝτρική Αγορά, Βασιλική Αγ. Στεφάνου καθώς και Αλυσιδωτή γέφυρα.
    • Το A Somogyi Apartman With 0-24-7 Self Check In-Out προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, το A Somogyi Apartman With 0-24-7 Self Check In-Out προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    A Somogyi Apartman With 0-24-7 Self Check In-Out Βουδαπέστη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο